حجت الاسلام دکتر اکبری به عنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛شنبه 1400/08/01 مراسم تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای میر احمدی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور در محل سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر محمد دهقانی رئیس دانشگاه ضمن تبریک ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) و خیر مقدم به حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای میر احمدی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور و دیگرحاضرین در جلسه گفت: از زحمات طولانی مدت حجت الاسلام سیدی که واقعا در این چند ساله حضورشان در دانشگاه منشا خیر و برکات فراوانی بوده و از حضور ایشان استفاده فراوانی کردیم، تقدیر و تشکر می کنم.

 

رئیس دانشگاه در ادامه افزود: خصوصیاتی که حجت الاسلام سیدی داشتند در عملکرد دانشگاه موثر بوده است. هیچوقت در این چند ساله ندیدم که ایشان بابت کار شخصی پیگیر موضوعی باشند . با دانشگاه همیشه همراه بودند و همیشه کمک هیئت رئیسه دانشگاه بوده که جا دارد از ایشان تقدیر و تشکر کنم و امیدوارم هر جا که هستند سالم و سربلند باشند و درراستای خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق، موید و پیروز باشند. همچنین خدمت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای اکبری هم خیر مقدم عرض می کنم و امیدوارم که ان شاءالله حضور ایشان هم در دانشگاه علوم پزشکی منشا خیر و برکات فراوان برای دانشگاه،اعضای محترم هیئت علمی، پرسنل و دانشجویان باشد.

 

سپس حجت الاسلام والمسلمین جعفری رئیس دفاتر استانی نهاد و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بیرجند ضمن گرامیداشت هفته وحدت و تبریک ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: خدا را شاکرم که در این مدت زمانی که در خدمت دوستان بودیم، گلایه ای را از جانب حاج آقای سیدی نداشتیم و این برای ما مایه مباهات و ارزش است که مدیران جمهوری اسلامی با فضا های ارزشی جمهوری اسلامی همراه باشند . امیدواریم در زمان مسئولیت حاج آقای اکبری رشد و تعالی بیشتری را داشته باشیم.

 

رئیس دفاتر استانی نهاد بیان داشت: توفیقات ما در دانشگاه ها بستگی به همکاری مدیران دانشگاه دارد. اگر مدیران دانشگاه همیاری و همکاری داشته باشند، خیلی از مسائل دیگری هم که گاهی برای خودشان هم ایجاد زحمت می کند، دفتر نهاد با مدیریتی که دارد می تواند آن را اصلاح کند و به سمت و سوی ارزشها سوق دهد که همراهی همه را می طلبد. هر جایی که دفتر نهاد موفق است، موفقیت مدیریت آنجا پشت سر این توفیق بوده است. دشمن در دانشگاه ها در پی زدودن علم و دین است. در بحث علم زدایی دشمن، الحمدلله در دانشگاه ها انصافا خوب کار شده است. قطعا کوتاهی و نیاز ها زیاد است ولی با همه ی تبلیغاتی که دشمن کرده ولی جامعه نخبگان ما موفقیت های زیادی داشتند از جمله در بحث واکسن، ایران با خیلی از کشور ها توانست رقابت کند و همسان آن ها گام بردارد و چه عالی است فرمایش حضرت آقا که می فرمایند: بنده در دفاع از جامعه نخبگان و حرکت علمی کشور تا نفس دارم ذره ای کوتاه نخواهم آمد. در بحث دین دشمن سعی دارد محیط علمی و دانشگاهی ما را از مسیر دینی خارج کند و مسیرشان را منحرف کند ولی با همه ی این تبلیغاتی که می کند وقتی اعتکاف، مراسم لیالی قدر و نماز جماعت ها را می بینیم و حضور خیل جوانمان را در این عرصه ها شاهدیم همانطور که مقام معظم رهبری می فرمایند مادامی که دانشگاه پرورشگاه متخصصان مسلمان و متعهد نباشد، دانشگاه مطلوب انقلاب نیست . لذا در دانشگاه کسی را که می خواهیم تربیت بکنیم متخصصی باشد مسلمان و دوم اینکه این متخصص تعهد داشته باشد. اگر همراه با تعهد شد خیلی از دغدغه های دیگر هم حل می شود.

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای میر احمدی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ی کشور ضمن تبریک میلاد پیامبر اعظم (ص) و امام صادق (ع) گفت: برادران شما به عنوان مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی رسالت دارند و سختی کارشان ابلاغ است. از مسئولین دانشگاه که این بستر را فراهم می کنند تا برادران خودشان به عنوان روحانیون دانشگاهی این رسالت را انجام دهند، تشکر می کنم . همچنین از زحمات حاج آقای سیدی تشکر می کنم و امیدواریم برادر عزیزمان جناب آقای اکبری مطلق که ایشان هم مسئولیت های مختلف دانشگاهی را از نزدیک دیدند و تجربه کردند، موفق باشند.

 

حجت الاسلام سیدی مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک ولادت با سعادت پیامبر مهربانی ها حضرت محمد (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) گفت: امروزکه بعد از قریب به ده سال اینجا را ترک می کنم با خیال راحتی می روم و خاطرم جمع است که قرائن و شواهد نشان می دهد که موفقیت نسبی خوبی داشتیم که حاصل زحمات و تلاش همه ی عزیزان در مجموعه دانشگاه بوده و خیلی خوشحالم و تشکر می کنم و مطمئنم حاج آقای اکبری موفقیت های بیشتری را به دست خواهد آورد.

 
 
 

حجت الاسلام و المسلمین دکتر اکبری مطلق مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه نیز ضمن تبریک ولادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: با استعانت از ذات حضرت حق و توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج) ان شاءلله تلاش میکنیم. اگر نتوانیم بهتر از حاج آقای سیدی عمل کنیم حداقل این حسن ظن را به سوء ظن تبدیل نخواهیم کرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
تعداد بازدید:
190
تاریخ:
1400/08/02
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal