EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۳۹۷ پنج شنبه ۲ فروردين
شهيد حججي عزيز حجـت خـداوند در مقابل چشم همگان شد
شهيد حججي عزيز حجـت خـداوند در مقابل چشم همگان شد رهبر معظم انقلاب در ديدار جمعي از مسئولان و فعالان فرهنگي از استان‌هاي يزد و همدان با تأكيد بر لزوم تقويت روحيه‌ي انقلابي در نسل جوان، شهيد حججي را نمونه‌اي درخشان از رويش‌هاي انقلاب خواندند و خاطرنشان كردند: مسئولان فرهنگي موظفند روحيه و جريان انقلابي را در محيط‌هاي مختلف تقويت و از آن پشتيباني كنند.


به گزارش روابط عمومي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و به نقل از  مركز ارتباطات و اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها (مأوا)، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، در ديدار جمعي از مسئولان و فعالان فرهنگي از استان‌هاي يزد و همدان با تأكيد بر لزوم تقويت روحيه‌ي انقلابي در نسل جوان، شهيد حججي را نمونه‌اي درخشان از رويش‌هاي انقلاب خواندند و خاطرنشان كردند: مسئولان فرهنگي موظفند روحيه و جريان انقلابي را در محيط‌هاي مختلف تقويت و از آن پشتيباني كنند.


حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در اين ديدار با اشاره به بسترهاي فراواني كه در دنياي امروز در جهت گمراه كردن نسل جوان ايجاد شده است، افزودند: در مقابل اين تبليغات مضرّ و صداهاي گمراه‌كننده، ظرفيت‌هاي بزرگي در جهت هدايت و رويش جوانان وجود دارد.

رهبر انقلاب اسلامي، شهيد حججي را نمونه‌اي درخشان از رويش‌هاي اسلامي و انقلابي خواندند و گفتند: شهيد حججيِ عزيز در دنيايي كه روزنه‌هاي اغواگر صوتي و تصويري فراواني وجود دارد، چنين درخشيد و خداوند او را همچون حجتي در مقابل چشم همگان قرار داد.

ايشان با اشاره به درخواست‌هاي فراوان جوانان براي حضور در جبهه‌هاي مبارزه با دشمن، افزودند: امروز بسياري از جوانان با انگيزه‌ي بالا و ايمان باورنكردني، به‌دنبال آنند كه از زندگي، خانواده و راحتي خود بگذرند و با عشق به جهاد و دفاع از ارزش‌ها با دشمن مبارزه كنند كه بايد قدر اين رويش‌هاي جديد و ارزشمند را دانست.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، تقويت روحيه‌ي انقلابي و جهادي را مهم‌ترين وظيفه‌ي مسئولان و دست‌اندركاران فرهنگي خواندند و خطاب به آنان خاطرنشان كردند: بايد همه‌ي تلاش خود را مصروف تربيت ديني و انقلابي جوانان كنيد و بدانيد اخلاق نيز همراه با تقويت روحيه‌ي انقلابي و ديني و حركت جهادي و ميل به جهاد در راه خدا، ايجاد و ماندگار مي‌شود.

رهبر انقلاب اسلامي تأكيد كردند: مسئولان بايد جريان عظيم نيروي انقلاب را كه خوشبختانه در بين جوانان جريان دارد، تقويت كنند و به‌گونه‌اي عمل نكنند كه جريان انقلابي، تضعيف و جريانِ مقابل آن در محيط‌هاي فرهنگي، دانشگاهي و تبليغات ديني تقويت شود.


منبع: دفتر نهاد نمايندگي رهبري تعداد بازدید: 109 تاریخ درج: 1396/05/31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

خراسان جنوبی -  شهرستان بیرجند - خیابان معلم -  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند - نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
تلفن : 20 -  05632395015  دورنگار :05632433003  کدپستی : 9717853577   صندوق پستی : 379 E-mail : nahad[@]bums.ac.ir  -    

ورود اعضا
بستن
Powered by DorsaPortal