EN
نقشه سایت
پست الکترونیک
۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير
شهيد حججي عزيز حجـت خـداوند در مقابل چشم همگان شد
شهيد حججي عزيز حجـت خـداوند در مقابل چشم همگان شد رهبر معظم انقلاب در ديدار جمعي از مسئولان و فعالان فرهنگي از استان‌هاي يزد و همدان با تأكيد بر لزوم تقويت روحيه‌ي انقلابي در نسل جوان، شهيد حججي را نمونه‌اي درخشان از رويش‌هاي انقلاب خواندند و خاطرنشان كردند: مسئولان فرهنگي موظفند روحيه و جريان انقلابي را در محيط‌هاي مختلف تقويت و از آن پشتيباني كنند.


به گزارش روابط عمومي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري و به نقل از  مركز ارتباطات و اطلاع رساني نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها (مأوا)، حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، در ديدار جمعي از مسئولان و فعالان فرهنگي از استان‌هاي يزد و همدان با تأكيد بر لزوم تقويت روحيه‌ي انقلابي در نسل جوان، شهيد حججي را نمونه‌اي درخشان از رويش‌هاي انقلاب خواندند و خاطرنشان كردند: مسئولان فرهنگي موظفند روحيه و جريان انقلابي را در محيط‌هاي مختلف تقويت و از آن پشتيباني كنند.


حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در اين ديدار با اشاره به بسترهاي فراواني كه در دنياي امروز در جهت گمراه كردن نسل جوان ايجاد شده است، افزودند: در مقابل اين تبليغات مضرّ و صداهاي گمراه‌كننده، ظرفيت‌هاي بزرگي در جهت هدايت و رويش جوانان وجود دارد.

رهبر انقلاب اسلامي، شهيد حججي را نمونه‌اي درخشان از رويش‌هاي اسلامي و انقلابي خواندند و گفتند: شهيد حججيِ عزيز در دنيايي كه روزنه‌هاي اغواگر صوتي و تصويري فراواني وجود دارد، چنين درخشيد و خداوند او را همچون حجتي در مقابل چشم همگان قرار داد.

ايشان با اشاره به درخواست‌هاي فراوان جوانان براي حضور در جبهه‌هاي مبارزه با دشمن، افزودند: امروز بسياري از جوانان با انگيزه‌ي بالا و ايمان باورنكردني، به‌دنبال آنند كه از زندگي، خانواده و راحتي خود بگذرند و با عشق به جهاد و دفاع از ارزش‌ها با دشمن مبارزه كنند كه بايد قدر اين رويش‌هاي جديد و ارزشمند را دانست.

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، تقويت روحيه‌ي انقلابي و جهادي را مهم‌ترين وظيفه‌ي مسئولان و دست‌اندركاران فرهنگي خواندند و خطاب به آنان خاطرنشان كردند: بايد همه‌ي تلاش خود را مصروف تربيت ديني و انقلابي جوانان كنيد و بدانيد اخلاق نيز همراه با تقويت روحيه‌ي انقلابي و ديني و حركت جهادي و ميل به جهاد در راه خدا، ايجاد و ماندگار مي‌شود.

رهبر انقلاب اسلامي تأكيد كردند: مسئولان بايد جريان عظيم نيروي انقلاب را كه خوشبختانه در بين جوانان جريان دارد، تقويت كنند و به‌گونه‌اي عمل نكنند كه جريان انقلابي، تضعيف و جريانِ مقابل آن در محيط‌هاي فرهنگي، دانشگاهي و تبليغات ديني تقويت شود.


منبع: دفتر نهاد نمايندگي رهبري تعداد بازدید: 113 تاریخ درج: 1396/05/31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

خراسان جنوبی -  شهرستان بیرجند - خیابان معلم -  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند - نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
تلفن : 20 -  05632395015  دورنگار :05632433003  کدپستی : 9717853577   صندوق پستی : 379 E-mail : nahad[@]bums.ac.ir  -    

ورود اعضا
بستن
Powered by DorsaPortal